درباره داروخانه آنلاین زرتشت

داروخانه آنلاین زرتشت پلتفرم فروش آنلاین داروخانه دکتر حاجی نژاد میباشد. این داروخانه اینترنتی بانک کاملی از محصولات مجاز داروخانه ای شامل مکمل غذایی، مکمل ورزشی، محصولات آرایشی و بهداشتی، داروهای گیاهی، تجهیزات و لوازم پزشكی خانگی و محصولات کودک میباشد که امکان خریدآنلاین از داروخانه را در تمامی ساعات شبانه روز برای شما عزیزان فراهم آورده است. رسالت خود میدانیم و همت داریم تا خرید از داروخانه آنلاین را بیش از هر زمان برای شما عزیزان آسان و مطمئن کنیم. بعنوان بخشی از وظایف یک داروخانه نمونه، نهایت سعی را داریم تا با راهنمایی ها و مشاوره های لازم تخصصی در بالاترین سطح ممکن کیفی، امکان انتخاب و خرید آگاهانه از داروخانه را برای هم وطنان عزیز فراهم آوریم. داروخانه دکتر حاجی نژاد دارای مجوز فروش آنلاین اقلام غیر دارویی از وزارت بهداشت بوده و تحت نظارت مستقیم و مداوم دانشگاه علوم پزشکی ایران میباشد. همچنین این داروخانه آنلاین دارای نشان اعتمادالکترونیک کسب و کار دیجیتال از وزارت صمت بوده و موفق به اخذ نشان دوستاره اعتماد الکترونیک از این مرجع شده است. تمامی کالاها و خدمات وب سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد.

تاریخچه ی داروخانه دکتر حاجی نژاد

داروخانه دکتر حاجی نژاد در شهریور ماه سال 1396 در خیابان زرتشت غربی تهران تاسیس و بیش از 3 سال است که به عرضه و خدمت رسانی دارویی به هم شهریان عزیز تهرانی مشغول است.

در عصر فن آوری با توجه به تغییر در شیوه زندگی عموم مردم، نیاز به پلتفرم کاملتر و به روز تری برای فعالیت احساس میشد لذا در سال 1396 صفحه اینستاگرامی با نام کاربری داروخانه زرتشت بعنوان اولین ابزار فعالیت مجازی تاسیس و خدمات مشاوره در این پلتفرم آغاز شد. امروز در  در این صفحه به بیش از 70 هزار مخاطب ثابت و چند میلیون بازدید کننده خدمت رسانی انجام میگیرد. این صفحه حاوی مطالبی مفید درباره نحوه و احتیاطات مصرف مکمل ها، اصول بهداشتی، زیبایی و مراقبت از پوست ارایه و پیام ها صرفا توسط داروسازان همکار مجموعه پاسخ داده میشود.

          در زمستان سال 1397 با هدف پوشش کاملتر مشتریان و ارایه خدمات فراتر از مرز شهر تهران اقدام به درخواست مجوز برای تاسیس وبسایت داروخانه گردید که پس از بازرسی های مکرر و تشریفات لازم این مجوز از طرف دانشگاه علوم پزشکی و وزارت صمت صادر و داروخانه آنلاین جهت فروش اقلام غیردارویی با نماد اعتماد الکترونیک سطح 2 ستاره در تابستان 98 بطور رسمی آغاز به کار کرد. با راه اندازی وبسایت جدید داروخانه و تکمیل تیم پشتیبانی آنلاین عصر جدیدی از فعالیت این داروخانه در زمستان 99 آغاز شد.

داروخانه دکتر حاجی نژاد بعنوان جدیدترین اما نه آخرین قدم از مراحل نمو خود در تابستان 1399 مفتخر به انتخاب به عنوان داروخانه منتخب دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.

اهداف و ارزش ها

به عنوان بخشی از مسولیت خویش بر این باور هستیم که مهمترین ارزش افزوده یک داروخانه ارایه خدمات و مشاوره های تخصصی دارویی و بهداشتی در حوزه سلامت میباشد. با این نگرش داروخانه دکتر حاجی نژاد در 3 شیفت کاری با حضور 2 مسوول فنی مشغول به فعالیت است تا امکان زمانی مناسب برای اجرای رسالت فوق فراهم باشد.

محصولات به روز و باکیفیت

خرید انلاین و ارسال با پیک

ضمانت اصل بودن محصول

پاسخگویی و پشتیبانی

تماس با ما
  آدرس: تهران، خیابان زرتشت غربی، پلاک 26  تلفن: 02191070033  ایمیل: info@drhajinejad165.ir
داروخانه آنلاین زرتشت در شبکه های اجتماعی

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به داروخانه آنلاین زرتشت (دکتر حاجی نژاد) می باشد.
طراحی و توسعه ساپ